Zápasový souhrn

Podzimní část sezony se přechýlila do své druhé poloviny. Mládežnické týmy odehrály vyrovnaná utkání a zapojili se i nejmenší, když se zúčastnili několika turnajů nejmladších přípravek, kam jsme mohli díky dostatečnému hráčů a hráček nasadit dokonce dva týmy. Naše mládež zároveň s koncem svých soutěží rozehrála zimní halovou ligu v Nových Hodějovicích a Třeboni.

Tým mužů osvědčil zlepšenou formu a i přes domácí zaváhání s celkem Dřítně uhájil slibnou pozici v první polovině tabulky. Poslední domácí utkání s týmem Kamenné na těžkém terénu dovedl do vítězného konce a podzimní část sezony zakončí venkovním utkáním s Rudolfovem B.

Tradiční dokopná, na kterou srdečně zveme všechny příznivce, se bude konat po posledním zápase v sobotu 11. 11.