„Fotbal nás baví, po vítězství i prohře jsme pořád jeden tým. Žabáci jedou.“

Mládežnický tým vznikl po náboru v červnu 2019. Mladí fotbalisté trénují dvakrát týdně v Žabovřeskách a během zimy v hale v Dubném. Od podzimu 2019/20 hrají nejmladší žabáci OP mladších přípravek skupiny B.

Aktuální soupiska mladší přípravky:

Hamerník Jakub, Konopa Jiří, Neudörfl Karel, Schacherl Petr, Šalanda Kryštof, Špánik Jakub, Velíková Kateřina

Trenéři:

Miroslav Velík, Petr Schacherl, Slávek Šalanda

Rozpis a výsledky, sezona 2023/2024

30. 8.17.00Žabovřesky – OlešníkJFA23:0
4. 9.17.00Žabovřesky – OlešníkMokré2:10
15. 9.17.00SedlecŽabovřesky – Olešník16:6
18. 9. 17.00Žabovřesky – OlešníkRudolfov B13:3
27. 9.17.30HrdějoviceŽabovřesky – Olešník11:1
2. 10.17.00Žabovřesky – OlešníkKamenný Újezd9:3
14. 10.10.00Lišov BŽabovřesky – Olešník3:8
16. 10.17.00Žabovřesky – OlešníkMladé2:4
25. 10.17.30SrubecŽabovřesky – Olešník7:14
30. 10.17.00Žabovřesky – OlešníkNové Hodějovice3:9
27. 3.17.30JFAŽabovřesky – Olešník1:8
3. 4. 16.30MokréŽabovřesky – Olešník5:4
8. 4.17.00Žabovřesky – OlešníkSedlec4:5
18. 4.17.00Rudolfov BŽabovřesky – Olešník0:11
22. 4.17.00Žabovřesky – OlešníkHrdějovice8:3
29. 4.17.00Kamenný ÚjezdŽabovřesky – Olešník4:10
6. 5.17.00Žabovřesky – OlešníkLišov B10:1
16. 5.17.00MladéŽabovřesky – Olešník6:7
20. 5.17.00Žabovřesky – OlešníkSrubec5:4
10. 6.17.00Nové HodějoviceŽabovřesky – Olešník4:3
3. 6.17.00Žabovřesky – OlešníkLipí – Dubné4:4
13. 6.17.00Lipí – DubnéŽabovřesky – Olešník6:7

Aktuální soupiska starší přípravky:

Gottwald Josef, Houdek František, Kasanda Karel, Lesniak Šimon, Motis Pavel, Reisner Antonín, Šalanda Kryštof, Šturma František, Šuba Lukáš, Valenta Jan, Velíková Kateřina, Vopátek Vítek

Trenéři:

Miroslav Šuba

Rozpis a výsledky, sezona 2023/2024

1. 9.17.00Žabovřesky – OlešníkČtyři Dvory A5:5
8. 9.17.00Žabovřesky – OlešníkMladé B13:5
13. 9.17.00BorekŽabovřesky – Olešník1:13
22. 9. 16.30Žabovřesky – OlešníkDynamo 15:6
28. 9.16.30JFAŽabovřesky – Olešník6:7
6. 10.16.00Žabovřesky – OlešníkDubné/Jankov4:6
10. 10.16.30Nemanice/ÚsilnéŽabovřesky – Olešník6:11
20. 10.16.00Žabovřesky – OlešníkSlavia A15:3
26. 10.16.00Týn nad Vltavou AŽabovřesky – Olešník5:3
11. 11.16.00Žabovřesky – OlešníkSrubec A
26. 3.16.30Čtyři Dvory AŽabovřesky – Olešník1:2
3. 4.17.00Mladé BŽabovřesky – Olešník0:15
12. 4.17.00Žabovřesky – OlešníkBorek7:0
16. 4.17.30Dynamo Žabovřesky – Olešník11:6
26. 4. 17.00Žabovřesky – OlešníkJFA6:6
3. 5.17.00Dubné/JankovŽabovřesky – Olešník1:4
10. 5.17.00Žabovřesky – OlešníkNemanice/Úsilné8:7
17. 5.16.30Slavia AŽabovřesky – Olešník4:13
24. 5.17.00Žabovřesky – OlešníkTýn nad Vltavou A13:2