V Nových Hodějovicích se konal 2. ročník turnaje Starnet Cup, kterého se měla účastnit také naše mladší přípravka a nově i starší přípravka. Bohužel vlivem špatného počasí se nám nepodařilo dát dohromady dva týmy. Nastoupila tedy pouze mladší přípravka. První zápas jsme vyhráli 7:1 s Roudným. V tomto zápase konečně prolomila svou střeleckou smůlu naše fotbalistka Peťulka Valentová. Druhý zápas proti JFA jsme vyhráli 4:1, když se střelecky dařilo Radkovi Blahovců. Poslední zápas o první místo ve skupině jsme sehráli proti Nemanicům. Hrálo se s velkým nasazením a nás podržel svým výborným výkonem brankář Šimon Hrabčák a to i díky zákrokům, za které by se nemuseli stydět ani prvoligoví brankaři. Výhrou 4:2 jsme si pojistili vítězství ve skupině s třemi výhrami a skórem 15:4. Vlivem špatného počasí se nehrál zápas první s druhým z druhé skupiny, ale šlo se rovnou do finále, kde se střetli vítězové obou skupin. V tomto zápase nás na těžkém terénu přetlačila Včelná 4:0, která skončila na prvním místě a my jsme brali nádherné druhé místo.

Poděkování patří všem našim mladým fotbalistům, kteří v tomto propršeném počasí odehráli těžká utkání a bojovali do posledních sil. Náš tým byl složen z hráčů ročníku narození 2011 až 2013.

Sestava týmu:

Brankář: Šimon Hrabčák

V poli: Tomáš Interholc, Tomáš Pospíchal, Pavel a Radek Blahovců, Peťulka a Honzík Velentovi a nejmladší hráč Pavel Motis.

Děkujeme hráčům za vzornou reprezentaci TJ Sokol Žabovřesky a gratulujeme jim k zisku stříbrné medaile za druhé místo.

Vít Hrabčák, hlavní trenér mladší přípravky TJ Sokol Žabovřesky