Memoriál Jardy Houšky, 2022

První srpnovou sobotu proběhl jubilejní 10. ročník turnaje, který pořádáme na počest dlouholetého funkcionáře a nadšeného podporovatele fotbalu v Žabovřeskách, Jaroslava Houšky. Hostujícími celky byly: Netolice, Jankov a Černý Dub. V zápase o 3. místo si SK Jankov “B”/Dubné poradil s 1.FC Netolice. Finále zvládl náš celek a porazil Černý Dub 6:2.

Turnaj v malém fotbale, 3. ročník

V sobotu 17. července 2021 se odehrál třetí ročník turnaje v malé kopané. Osm družstev se utkalo ve dvou souběžně hraných skupinách. Ve finále turnaje se potkaly týmy, které na sebe narazily již v základní skupině. Loňského vítěze, tým FC Chcanky, vyzvala kombinovaná parta, ve které nechyběli hráči domácího TJ Sokol Žabovřesky. V normální hrací době se o vítězi nerozhodlo a odpovědnost za konečný výsledek na sebe tak vzali penaltoví střelci. Hráči obhájce titulu z minulého ročníku měli ve finále pevnější nervy a slavili své druhé vítězství na turnaji za sebou.

Corona cup, 2020

V průběhu června až srpna 2020 proběhl první ročník turnaje, který proti sobě svedl týmy Jankova, Křemže, Lipí a Žabovřesk. Vzhledem k tomu, že byla z epidemiologických důvodů zrušena jarní část soutěže a neodehrál se jediný mistrovský zápas, stal se turnaj, odehraný povětšinou v přátelském duchu, vítanou příležitostí pro udržení formy před začátkem podzimní části soutěže. Celkovým vítězem se stal tým Křemže.

ZVPVPPPSkóreBody
1.Sokol Křemže6501024:1217
2.TJ Sokol Lipí6330022:199
3.TJ Sokol Žabovřesky6330018:169
4.SK Jankov B6050114:311

Memoriál Jardy Houšky, 2020

První srpnovou neděli proběhl 8. ročník Memoriálu Jardy Houšky, kterého se zúčastnily kromě domácího týmu i družstva Nových Hodějovic, Kamenné a Větřní. Po napínavém penaltovém duelu postoupil výběr Žabovřesk přes Nové Hodějovice do finále, ve kterém podlehl SK Větřní „B“. Organizátoři turnaje připravili kromě tradičních ocenění pro nejlepší tým a nejužitečnějšího hráče i novou cenu: „Dřevák turnaje“. Cenu získal nejmenovaný hráč domácích.

Turnaj v malém fotbale, 2. ročník

V sobotu 27. června 2020 proběhl na hřišti TJ Sokol Žabovřesky 2. ročník turnaje v malém fotbale. I přes vydatné deště byl terén plně vyhovující a slunné počasí přilákalo i řadu fanoušků. Ve dvou souběžně hraných skupinách se představilo celkem deset týmů. První místo bral po napínavém finále tým FC Chcanky. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Pavel Hájek (15 gólů) ze stejného týmu. Děkujeme všem účastníkům za předvedenou hru a zveme je už teď na další ročník turnaje v malém fotbale.

Okresní liga v sálovém fotbale

Od roku 2017 nastupují hráči TJ Sokol Žabovřesky ve 2. okresní lize sálového fotbalu. Po dvou bramborových umístěních v sezónách 2017/18 a 2018/19 vybojovali naši borci v sezóně 2019/20 první místo a postup do 1. okresní ligy sálového fotbalu. Mezi nejlepší hráče celé soutěže se zapsal střelec Petr Špágr Klíma a nahrávač František Fery Lošek.

Turnaj v malém fotbale, 1. ročník

V červenci 2019 se odehrál první ročník turnaje v malé kopané, který organizovali členové klubu TJ Sokol Žabovřesky. Hrálo se systémem 5+1, pití a občerstvení bylo pro všechny účastníky zajištěno. Vítězství si zaslouženě vybojoval tým LOFA který za celý turnaj neobdržel ani jeden gól.

Memoriál Jardy Houšky, 2019

V srpnu 2019 proběhl již 7. ročník Memoriálu Jardy Houšky. K vidění byl kvalitní fotbal, překrásné góly a výborné zákroky brankářů. Nejlépe si v turnaji vedl tým Koloděje nad Lužnicí, na druhém místě se umístilo domácí mužstvo a třetí příčku obsadil kolektiv z Větřní.