Corona cup 2020 – 1. a 2. kolo

Na konci června jsem rozehráli letní turnaj Corona cup. Hned v 1. kole jsem narazili na silný tým Křemže, který nás na své půdě přehrál 4:2. Po dlouhé herní přestávce byla na našich hráčích znát nervozita a vedení v zápase jsme domácímu týmu po hrubých chybách v podstatě darovali. Za nás korigovali stav utkání Petr Borovka a nováček v týmu Vašek Caletka.

Ve druhém kole turnaje jsme na domácím hřišti přivítali tým z Lipí. Zápas byl pikantní v tom, že našeho soupeře momentálně vede Pavel Kočer, bývalý trenér TJ Sokol Žabovřesky. Ve srovnání se zápasem v Křemži jsme podali bojovnější výkon a zaslouženě vedli v prvním poločase po gólu z penalty. Tým Lipí poté, co nám nechal ve druhém poločase dost prostoru ke kombinaci a nezužitkoval své gólové šance, nakonec odjížděl s porážkou 0:3. Za nás se trefili Petr Borovka (pen.), Míra Tušl a Jan Horský.